Drodzy Państwo

Jesteśmy firmą współpracującą z wiodącym Bankiem w Polsce w zakresie Sprzedaży Ratalnej towarów i usług. Zajmujemy się sprzedażą kredytów ratalnych w sklepach stacjonarnych i internetowych. Stworzyliśmy tę stronę aby zwiększyć sprzedaż w Waszym sklepie. Dzięki umieszczeniu na Waszej stronie przekierowania do kalkulatora ratalnego połączonego z wnioskiem, Wasz Klient zostanie do nas „przekierowany” i sprawdzimy jego zdolność kredytową. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem oraz z Klientem. Państwu oszczędzimy czas i pracę. Pieniądze za towar trafią na Państwa konto w ciągu 48h. Weryfikacja Klienta jest po stronie Banku.

Dzięki naszej stronie macie możliwość zwiększenia Sprzedaży i dotarcie do klienta z całej Polski, który nie chce angażować swojej gotówki.

Dzięki naszemu produktowi, Państwa klient otrzyma kredyt ratalny na OŚWIADCZENIE aż do 20 000 tyś! A z zaświadczeniem o zarobkach do 50 000 tyś.

 

Zalety naszej współpracy:

Opieka indywidualnego doradcy

Tylko dla Państwa został utworzony Specjalny Dział Obsługi Ratalnej, dzięki czemu unikną Państwo skomplikowanej procedury obsługi wniosku.
Szybka decyzja kredytowa

Decyzja kredytowa podejmowana jest już od 15 minut
Środki za kredyt na Państwa koncie do 48h

Pieniądze za towar przelewane są na Państwa konto po potwierdzeniu podpisania umowy kredytowej.
Oszczędność Państwa czasu

Zajmujemy się za Państwa całą procedurą kredytową, aby Państwo lub Państwa pracownicy w tym czasie mogli zająć się innymi ważnymi sprawami.
Możliwość finansowania bardzo szerokiej gamy produktów i usług

Na Raty kupisz między innymi:
Sprzęt RTV/AGD, meble, meble pod zabudowę, artykuły wyposażenia wnętrz komputery, laptopy, dyski, napędy, podzespoły, drukarki, aparaty fotograficzne i akcesoria, telefony, telefony komórkowe, instrumenty muzyczne, artykuły dziecięce, zabawki, skutery, motorowery, quady, rowery, sprzęt sportowy, specjalistyczny sprzęt do uprawiania sportów, części motoryzacyjne, materiały budowlane, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, części do maszyn rolniczych, kosiarki, piły, wiertarki, nagrobki, opał, nawozy, pasze, zwierzęta hodowlane, wesela, pogrzeby i wszelkie usługi, usługi turystyczne, wczasy, wycieczki Jeżeli nie znalazłeś towaru, który akurat chcesz kupić NA RATY, skontaktuj się z nami. Jest wiele innych przedmiotów i usług, które możesz uzyskać szybko i wygodnie nie wychodząc z domu, wspierając się kredytem ratalnym.

 

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli nasza oferta wydaje się Państwu interesująca uprzejmie prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub pod numer telefonu +48 693 450 920